Učivo pro žáky IV.A na týden od 30.3. do 3.4.2020

ČJ – nadále platí : vyplnit JEDEN nakopírovaný pracovní list z těch, které jste si vyzvedli.

Vytvořila jsem si svůj soubor cvičení na opakování. Přepošlu ho celý, vy však vyplníte JEN to, co vám na daný týden zadám. Podrobnější informace vám napíšu do e-mailu. CELÉ NEVYPLŇUJTE!

ČJ-SV: ústní projev – připravte si a uskutečněte doma s rodiči či s jiným dospělým rozhovor (ty jsi reportér a kladeš otázky)

ČJ-LV: čtěte denně nahlas vámi vybranou knihu. Nezapomeňte, že  máte odevzdat 2.část čtenářského deníku – platí nadále.

MA : učebnice str. 48, cv.2, 5 a str.53, cv.1, 8, 11

MA-G : učeb.str.49, cv.1,  pracuj podle návodu, vystřižené tvary nalep do sešitu, do něhož v době domácí výuky pracujeme

VL : vypracuj krátký opakovací test a podle učebnice doplň prac.list, obojí přepošlu jako přílohu e- mailu

PŘ: vyplň krátký opakovací test, udělej si STRUČNÉ výpisky z učebnice str.40 – 41, vypiš ptactvo  na našich polích

AJ: informace o zadání  učiva AJ od paní učitelky Mgr. Havranové jsem vám přeposlala

Vzkaz od Mgr. Havranové – Žáci 4.ročníků si mohou kdykoliv požádat o telefonickou podporu AJ – 721 910 501

e-mailem již ve čtvrtek

INF : paní učitelka Mgr. Němečková vám bude nadále posílat každý týden  úkoly na vaše školní e-maily

Vaším úkolem je splnit vždy úkoly, které vám zadám na daný týden, na každý další dostanete nové. Učiva nedostáváte mnoho, nevyplňujte nic dopředu. Pozorně čtěte zadání na každý týden.

Bližší informace a komunikace mezi námi jsou prostřednictvím pracovních e- mailů.

Držme se, bude líp. Moc vás všechny zdravím. Mgr. Hana Protivová

——————————————————————————————————————————————————————-

Učivo pro žáky IV.A na týden od 23.3. do 27.3.2020

ČJ – Nadále platí :procvičovat probrané učivo: vyj.slova, pravopis podst.jmen podle vzorů rodu středního, ženského a mužského viz soubor nakopírovaných pracovních listů, do kterých doplňujte. Vypracujte každý týden jeden.

Vyčasujte si ústně několik sloves ve všech časech, rodiče zkontrolují.

Písemně : učeb.str.23, cv.3 ( rozhodní, zda jde o předložku – píšeme zvlášť,či o předponu – píšeme dohromady např. (na)piš budeš psát rovnou správně napiš )

Doplnit str.9 v Procvičování pravopisu.

ČJ-SV : napište mi kdykoliv během týdne na e-mail krátkou zprávu, co zajímavého jste zažili či dělali v uplynulém týdnu.

ČJ-LV: čtěte denně nahlas vámi vybranou knihu. Nezapomeňte, že koncem května máte odevzdat 2.část čtenářského deníku – platí nadále.

MA : písemné dělení + zk. učeb.str.16, cv.7, přímá úměrnost str.41, cv.2,3 – udělej si tabulky,

jednotky hmotnosti učeb.str.45, cv.2 ( dvě tabulky)

MA-G : učeb.str.34, cv.1 a cv.4 ( tam vypiš jen barvy správných trojúhelníků)

VL : přečti si str.16, výpisky vám napíšu a přepošlu e-mailem, učivo se nauč