Čtyřlístkovo putování pravěkem – 1. školní prázdninový tábor

První den si děti užily Pravěké putování se Čtyřlístkem dosyta🤗👌. Každý si vytvořil svůj pravěký oblek pomocí batikování, vyrobil si talisman a zkusil si pomocí hlíny a rukou namalovat pravěkou malbu.

Z Comela nám přivezli obídek (smetanovou omáčku s rýží – bylo to mňam😋). Následně jsme si odpočinuli u pohádky Crudsovi, dali si svačinku a vyrazili jsme pod Lovoš, kde na nás čekala spousta zábavných úkolů. Cestou jsme si také dali zmrzlinu👌. Každý dostal kšiltovku, kterou budeme mít všichni po celý týden. Nakonec naší výpravy jsme zhodnotili celý den jako skvělý👌🌞🦉🍀.

Školní prázdninový tábor ČTYŘLÍSTKOVO PUTOVÁNÍ PRAVĚKEM🍀 je v plném proudu👌. Za tyto tři dny nasbíraly děti spoustu zážitků. V pondělí si každý formou batiky udělal pravěký oděv, vymodeloval si korálky a talisman. Také vlastní rukou a hlínou jsme malovali pravěké malby. Odpoledne nás čekala procházka s úkoly pod Lovoš, kde na každého čekala skvělá odměna, a to čepice, díky které se vždy poznáme. V úterý jsme navštívili NÁRODNÍ MUZEUM, kde na nás čekal lektor, který nás provedl expozicí pravěku, po té jsme prošli zbytek muzea. Ve středu byl také bohatý program. Ráno jsme si dozdobili trika, následovala pravěká dinosauří bojovka a vrchol toho byl, že každý se stal paleontologem a objevil svého dinosaura. Odpoledne jsme měli jízdu na koloběžkách k přívozu, tam jsme si koupili nějakou dobrotu a frčeli si pohrát na Osmičku. A teď už se těšíme na další dobrodružství 🍀🌞🦉🦖