Masopust v prezenční a distanční výuce

Lidové zvyky a tradice jsou projekty, které mají žáci naší školy nejraději. Od Vánoc až do Velikonoc se dozvídají o zvycích a tradicích jednotlivých svátků. V současné době probíhá v prezenční výuce, ale i v distanční výuce týdenní projekt MASOPUST. 

Žáci se svými vyučujícími pracují na daném tématu, dozvídají se zajímavosti a vyšší ročníky informace pečlivě vyhledávají. Učení v maskám k tomuto svátku patří a tak všichni vymýšlejí, kterou masku letos opráší :-). Někteří žáci na distanční výuce k masopustu zvolili “bláznivé účesy”.

Masopustní dny si všichni užívají, ale ti co chodí do školy si tento čas užívají společně se svými vrstevníky.

My, co jsme ve škole, tak už se moc těšíme na všechny naše spolužáky a paní učitelky, kteří jsou v současné době na distanční výuce.